Nowości

Aktualnosci

 • Zapraszamy w nowych godzinach - MULTI-NATURA, ul. Miodowa 34 w Krakowie

  W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek zapraszamy w godzinach od 11 do 15, w soboty - od 11 do 14.

  W ŚRODY I NIEDZIELE  - ZAMKNIĘTE.

  Jest możliwość telefonicznego uzgodnienia innej godziny tzw. odbioru osobistego.

 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - u nas przy ul. Miodowej 34 lub wysyłkowo

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity, wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowo-minerałowy (z chelatami minerałów) Vitality Sport. Jest on dostępny u nas przy ul. Miodowej 34.

  więcej

 • Naturalna pierzga wytwarzana przez pszczoły, formuła życia, naturalna apteka

  Pierzga wytwarzana jest przez pszczoły, jako ich pożywienie na zimowy czas. Jest to jeden z najcenniejszych produktów na świecie. Nazywa się ją też "formułą życia". W pierzdze znajdują wszystkie witaminy, makro - i mikroelementy, kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 oraz 250 pozostałych aktywnych składników pochodzenia roślinnego. Pozyskana z dziewiczych łąk Europy Północnej pierzga jest przetwarzana w warunkach laboratoryjnych w oparciu o opatentowaną, unikalną technologię, która pozwala uzyskać efekt 20-krotnej koncentracji pierzgi w każdej kapsułce. Doskonały odżywczy preparat na jesień i zimę, stworzony przez czystą naturę.
 • Polecamy wyjątkowe naturalne kosmetyki dr Hauschka

  Kosmetyki dr. Hauschka to naturalne kosmetyki ekologiczne, które nie zawierają żadnych chemiczno-syntetycznych substancji. Jakość tych kosmetyków potwierdzona jest certyfikatem wydanym przez BDIH jako „Kontrolowany kosmetyk ekologiczny”. W Eckwälden, u podnóża Alp, w otoczeniu lasów i łąk, we własnym ogrodzie firmy oraz przynależnych gospodarstwach stosuje się wyłącznie biologiczno-dynamiczne metody uprawy. Pozostałe surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych źródeł roślin dziko rosnących. Rośliny są zbierane ręcznie, sortowane w świeżej postaci, a następnie poddawane obróbce według metody zgodnej z naturalnym rytmem natury. Na zdjęciu: komfortowy balsam pod oczy przeciw obrzękom i cieniom pod oczami.